Liftchallenge # 196

 En zoals gewoonlijk weer op de valreep mijn uitwerking voor de liftchallenge. Dit keer niet een maar zelfs twee uitwerkingen. 

Toen ik het eerste kaartje klaar had dacht ik oeps dat klopt niet helemaal ze vragen om een letter te vervangen maar HOORAY heeft dubbel O dus dat zijn er dan eigenlijk twee het is maar hoe je het bekijkt.


Vond hem echter te leuk om niet te delen.

Mijn tweede uitwerking is iets ingewikkelder. Het is een vouwhuisje geworden. Als je hem inklapt past hij precies in een envelop. Opengevouwt vormt het een huisje. Leuk voor onze dochter die dit weekend gaat verhuizen.








Reacties

Cornelie zei…
Tof! Hoppa, gewoon twee versies. Het huis is ook tof zeg! Bedankt Anja!
Beide versies zijn superleuk Anja, de tekst op de hippo Hooray kaart is top en dat vouwhuisje.. echt super! Dankjewel voor je bijdrage aan de lift!
Marjan zei…
Twee gave inzendingen, Anja! Die hippo is superleuk en dik genoeg voor twee OO's, haha. Dat huiskaartje is echt heel erg gaaf! Fijn dat je weer meedoet!